LEKCE STANDARD

Chceš se naučit úplně nový jazyk nebo se učíš již spoustu let, ale stále neumíš konverzovat? Rozumíš, ale nemluvíš, protože nevíš, jak začít větu? Potom jsou tyto lekce přesně to co hledáš. 

Lekce standard jsou také určeny všem, kteří chtějí konverzovat na různá témata, rozšířit si slovní zásobu a zlepšovat poslechové dovednosti.

LEKCE MASTER

Jsi zkušený uživatel jazyka a chceš se připravit na jazykové zkoušky? Chceš konečně získat sebedůvěru ve svém ústním projevu a rozšířit si slovní zásobu? Dělá ti problém porozumět rodilým mluvčím nebo děláš chyby ve výslovnosti a gramatice? Vyzkoušej si úvodní lekci zdarma!

MATURITA V KAPSE!

Ať už se chceš pořádně připravit dopředu nebo je maturita za dveřmi, pomůžeme ti s kompletní přípravou na tuto zkoušku dospělosti. S námi zvládneš nejen konverzační témata, ale i didaktické testy, sloh a poslech.

LEKCE BUSINESS

Používáš angličtinu v práci a chceš zlepšit svůj ústní či psaný projev? Potřebuješ porozumět různým národnostem a pružně reagovat během pracovních porad a schůzek? Tvé okolí má problém ti porozumět? Nejsi si jistý v jakých situacích použít určitá slova a fráze? Nebo se chystáš na pracovní pohovor a chceš vše natrénovat dopředu? Vyzkoušej si naši lekci obchodní angličtiny zdarma.

CENÍK

Lekce STANDARD

angličtina, němčina, francouzština, španělština

300 Kč/45 min.

360 Kč/60 min.

Lekce MATURITA V KAPSE!

angličtina

300 Kč/45 min.

360 Kč/60 min. 

Lekce MATURITA V KAPSE!

němčina

300 Kč/45 min.

370 Kč/60 min. 

Lekce MASTER/BUSINESS

angličtina, němčina, francouzština, španělština

450 Kč/45 min.

600 Kč/60 min.

Zároveň nabízíme překlady a korektury textu. Cena je závislá na náročnosti textu, pro konkrétní cenu nám neváhejte napsat přes kontaktní formulář.