"Inspirativní angličtinu využívám již téměř rok. Vyhovuje mi maximálně možnost dohodnout si výuku na dobu, kterou potřebuji, což v kurzu , který jsem dříve navštěvoval, nešlo. Individuální přístup je skvělý, protože vás nutí stále přemýšlet a často hovoříte, což v běžném jazykovém kurzu nebylo běžné. Pokud něčemu nerozumím, lektor se mnou látku opět ochotně probere. Vnímám, že během jednoho roku jsem se posunul rozhodně dále, než za stejné období v jazykovém kurzu. Určitě budu nadále využívat výuky Inspirativní angličtiny."

                          Libor Vašíček, manažer prodejny Samsung

"Protože dnes a denně používám při své práci anglický jazyk hledala jsem kurz, kde bych se mohla zdokonalovat. Na stránky Interaktivní angličtiny mě upozornila má kolegyně v práci, tak jsem ji vyzkoušela a plně vyhovuje mým představám. Ušetří mi čas, nemusím nikde dojíždět, učím se v pohodlí svého domova s využitím Skypu, lektorka velice příjemná, ochotná a hlavně uzpůsobuje hodiny angličtiny mým požadavkům a potřebám. Vřele doporučuji."

                                                          Hana Kmeťová, účetní

"Inspirativní vzdělávání můžu jen doporučit. Lekce přes skype jsou pro mě pohodlné. Hodiny jsou vždy zábavné a velice poučné a zajímavé, vždy se dozvím plno nových a užitečných informací. Určitě budu dále pokračovat ve zlepšování mé angličtiny přes tento program."

                        Kateřina Šupíková, administrativní pracovnice

"Služby projektu Inspirativní Vzdělávání využívám cca něco přes dva roky. Celkově jsem velmi spokojen a daný systém výuky mi plně vyhovuje. Jednotlivé lekce angličtiny jsou konstruovány individuálně na míru přesně tomu, co daný student dle svého stupně znalosti jazyka potřebuje a je mu dle vývoje výuky a postupného nabývání znalostí lektorem doporučováno. Mám zkušenost s celou řadou jazykových kurzů v průběhu posledních několika let a mohu jednoznačně konstatovat, že individuálnímu přístupu, který Inspirativní Vzdělávání poskytuje, se nemůže absolutně žádný jazykový kurz, který jsem absolvoval, ani vzdáleně přiblížit. To, že výuka probíhá online, bez nutnosti "někam chodit" považuji za velké pozitivum. Časová flexibilita ze strany lektora je pro mě naprosto zásadní, jelikož jsem velmi časově vytížen a operativní změny plánu výukových hodin nebyl nikdy problém. Mám zkušenost se dvěma lektory, nejdříve s Matějem Studeným a momentálně s Filipem Vlachem, v obou případech se jedná o naprosto vynikající lektory jak z pohledu excelentních znalostí anglického jazyka, tak z pohledu plně profesionálního přístupu a celkově maximálního nasazení s cílem zajištění vysokého stupně znalostí u mě jakožto studenta. Závěrem mohu jednoznačné doporučit projekt Inspirativní Vzdělávání všem, kdo mají zájem o kvalitní výuku angličtiny s individuálním přístupem."

                                                                                                                                                Jiří Petrů, manažer